Rzęsy Zabrze

Stylizacja rzęs w Zabrzu

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Metoda 1:1 – 90 zł

Przedłużania rzęs to jeden z popularniejszych zabiegów, jakie stosowane są w ostatnim czasie w salonach kosmetycznych. Bardzo intrygującą metodą jest 1:1, która polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Wykorzystywane w tym zabiegu włoski mogą być całkowicie syntetyczne, ale też naturalne – wykonane z włosia norki syberyjskiej. Przedłużanie rzęs Zabrze metodą 1:1 daje bardzo naturalny efekt, a przy okazji jest gwarancją tajemniczego, pociągającego spojrzenia. Metoda 1:1 w naszym salonie wykonywana jest z najwyższą dokładnością z pomocą profesjonalnych narzędzi przez wyszkolone kosmetyczki.

Metoda 2-3D – 110 zł

Przedłużanie rzęs Zabrze metodami objętościowymi to jeden z prostszych kroków do uzyskania pełniejszego wachlarzu rzęs doskonale okalającego oko, podkreślającego wszystkie walory kobiecej twarzy. Co ciekawe, choć metoda objętościowa 2-3D uwzględnia przyklejenie do jednej naturalnej rzęsy kępki składającej się z 2-3 włosków syntetycznych, cała stylizacja praktycznie nie obciąża powieki. Dzięki temu całość wygląda bardzo naturalnie, wręcz zjawiskowo. Kosmetyczki w naszym salonie zostały fantastycznie wyszkolone, przez co każda klienta może liczyć na wspaniałą stylizację rzęs metodą 2-3D.

Metoda 4-6D – 130 zł

Kolejną metodą objętościową przedłużania rzęs jest metoda 4-6D. Zabieg ten polecany jest kobietom, które chcą nadać swoim oczom jeszcze bardzie wyrazistego wyglądu, a przy okazji chcą zrezygnować całkowicie z korzystania z tuszu do rzęs. Metoda 4-6D uwzględnia przyklejenie do jednej naturalnej rzęsy kępki włosków stworzonej z 4-6 sztuk. Są one jednak tak cienkie, że nie czuć ich na powiece. Efektem tej metody jest uwydatnione oko oraz fantastycznie  podkreślony wachlarz rzęs. Zabieg ten polecany jest kobietom, które mają bardzo mało swoich naturalnych rzęs. Przeprowadzenie go w naszym salonie jest w pełni bezpieczne, a profesjonalnie wyszkolone kosmetyczki zajmą się każdą klientką z odpowiednią starannością.

Mega Volume – 160 zł

Wydawać by się mogło, że nadmiar rzęs może wyglądać tandetnie i odrzucająco. Wielu Paniom z tym może kojarzyć się metoda Mega Volume. Warto jednak zauważyć, że wszystko zależy od umiejętności stylistki, która podejmuje się owego zabiegu. W naszych salonach pracują wyłącznie wykwalifikowane kosmetyczki, dla których nie straszne są metody objętościowe, a zabieg przedłużania rzęs wykonują w sposób bezpieczny i bezbolesny. Mega Volume to jedna z metod objętościowych, która polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy kępki zawierającej od 7 do 15 włosków.

Kim Camelia – 160 zł

Metoda przedłużania rzęs Kim Camelia to innowacyjny sposób na uzyskanie efektu fantastycznie wydłużonego wachlarza, nieco ząbkowego, przypominającego ostatecznie rozgwiazdę. Spowodowane jest to tym, iż wykorzystywane w zabiegu rzęsy posiadają trzy różne długości, a stopniowane są co 2 mm. Metoda ta wymaga nietuzinkowej precyzji i cierpliwości, dlatego oferują ją wyłącznie najlepsze salony kosmetyczne, w tym nasz. Wykwalifikowane stylistki w pełni bezpieczny sposób wykonają zabieg, po którym każda z Pan wyjdzie z salonu zadowolona!

Lifting rzęs – 90 zł / Lifting rzęs z botoksem – 105 zł

Lifting rzęs to nieszablonowy zabieg, którego celem jest znaczne uniesienie rzęs do góry. Jego działanie bardzo często porównywane jest do zalotki, jedyną różnicą jest efekt, który utrzymuje się znacznie dłużej. Lifting gwarantuje także rewelacyjne podkręcenie rzęs, optyczne ich wydłużenie oraz znaczne zagęszczenie włosków. Podczas zabiegu liftingu na włoski nakłada się specjalny preparat, a następnie rzęsy nakręcane są na specjalnie skonstruowany wałeczek bądź silikonowy szablon. Botoks to dodatek do zabiegu liftingu, który polega na nałożeniu na rzęsy wspaniałej odżywki witaminowej, która za zadanie ma przywrócenie rzęsom wspaniałej miękkości.

Henna rzęs – 20 zł

Henna to jeden z najbardziej naturalnych i popularnych środków koloryzujących, jakich używa się w salonach kosmetycznych. Służy do barwienia skóry, jak i włosów. Henna rzęs fantastycznie sprawdza się u osób, które narzekają na zbyt cienkie i niewidoczne włoski okalające oko. Efekty wykorzystania henny widać zaraz po zakończonym zabiegu i utrzymują się kilka tygodni. Po hennie można spodziewać się optycznie wydłużonych, pogrubionych rzęs, które układają się w piękny, zachwycający wachlarz. Henna rzęs w naszym salonie wykonywana jest z najwyższą starannością oraz dbałością o dobro klientki.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja rzęs to fantastyczny zabieg, którego celem jest skrzętne odbudowanie wewnętrznej struktury rzęs. Metoda ta jest w 100% skuteczna, a wykorzystuje się do niej takie składniki, jak cysteinę, hydroizolowane białka oraz kwas hialuronowy, pantenol oraz aloes. Proteinowa rekonstrukcja rzęs Zabrze to wspaniały zabieg dedykowany głównie kobietom, które narzekają na bardzo zniszczone rzęski, które we wcześniejszych latach często były farbowane.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.