Rzęsy Świętochłowice

Stylizacja rzęs w Świętochłowicach

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Metoda 1:1 – 90 zł

Przedłużanie rzęs Świętochłowice metodą 1:1 to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów, jakie wykonuje się na kobiecych rzęsach. Metoda ta polega na ostrożnym i precyzyjnym doklejaniu jednej rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej. Zabieg przedłużania rzęs tą metodą jest gwarancją pociągającego, tajemniczego spojrzenia, w którym nie ma ani krzty sztuczności czy przepychu. Ponadto, metoda 1:1 pozwala cieszyć się znacznie bardziej gęstym wachlarzem rzęs, nieco przedłużonymi i przyciemnionymi rzęskami, które nie wymagają już dodatkowej porcji tuszu.

Metoda 2-3D – 110 zł

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 2-3D to fantastyczny zabieg dla kobiet, którym zależy na zwiększeniu objętości włosków okalających oko, lekkim wydłużeniu ich oraz całkowitej rezygnacji z używania tuszu do rzęs. Metoda 2D uwzględnia przyklejenie do jednej naturalnej rzęsy kobiecej kępki składającej się z dwóch włosków syntetycznych lub wytworzonych z naturalnego włosia norki syberyjskiej, zaś metoda 3D wygląda identycznie, jednak zamiast dwóch włosków, w kępce znajdują trzy włoski. W naszym salonie obydwie metody przedłużania rzęs wykonywane są z najwyższą starannością przez wykwalifikowane kosmetyczki.

Metoda 4-6D – 130 zł

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 4-6D to wspaniały sposób na uwydatnienie kobiecych walorów i podkreślenie spojrzenia. Jedna kępka zbudowana jest z czterech, pięciu bądź sześciu włosków, które wyprodukowane zostały z materiałów syntetycznych lub z naturalnego włosia norki syberyjskiej. Wykorzystywane włoski są cienkie, dzięki czemu nie obciążają górnej powieki i nie powodują jej opadania. Najczęściej wykorzystywane włoski w tej metodzie mają 0,07 mm grubości, a uzyskany efekt jest wyrazisty, wręcz spektakularny.

Mega Volume – 160 zł

Przedłużanie rzęs Świętochłowice nie kończy się na metodzie 6D. Nasz salon oferuje jeszcze lepsze, dłuższe, jeszcze gęstsze rzęsy dedykowane Paniom, które marzą o nieszablonowym, wyrazistym, odpowiednio podkreślonym spojrzeniu. Metoda Mega Volume uwzględnia doklejenie do jednej naturalnej rzęsy kępki składającej się z 7-15 włosków syntetycznych bądź wytworzonych z włosia norki syberyjskiej. Mimo duże ilości, kępki są bardzo lekkie, dzięki czemu nie obciążają powieki. Umiejętnie wykonany zabieg przez nasze stylistki to gwarancja fantastycznego efektu utrzymującego się ok. 2-3 miesiące.

Kim Camelia – 160 zł

Kim Camelia to metoda przedłużania rzęs w Świętochłowicach, która oferowana jest tylko przez nieliczne salony piękności. Powodem tego jest konieczność maksymalnego skupienia, koncentracji, a także niebywała precyzja. W zabiegu tym wykorzystywane są aż trzy różne długości rzęs, które aplikowane są w sposób ząbkowy. Ostateczny efekt przypomina nieco rozgwiazdę. Metoda ta dedykowana jest kobietom, które obserwują poczynania Kim Kardashian oraz chcą wyglądać niemal jak celebrytka.

Lifting rzęs – 90 zł / Lifting rzęs z botoksem – 105 zł

Zabieg liftingu rzęs polega na ich uniesieniu oraz lekkim podkręceniu. Efekty można porównać do tych, które uzyskuje się poprzez wykorzystanie zalotki, jednak trzeba przyznać, iż są dużo trwalsze. Podczas liftingu na rzęsy nakłada się specjalnie przygotowaną masę, a następnie zaczesuje się włoski na specjalny wałeczek czy silikonowy podkład. Rzęsy przed zabiegiem należy umyć i odtłuścić, by efekty były widoczne. Ogromnym atutem liftingu jest natychmiastowy efekt uniesienia. Dodatkowo można zastosować botoks, czyli witaminową i regenerująca odżywkę, która pozytywnie wpływa na stan rzęs.

Henna rzęs – 20 zł

Oprawa oczu jest niezwykle ważna, co można wywnioskować po ilości oferowanych zabiegów. Do jednego z nich zaliczamy hennę rzęs. Henna to naturalny barwnik używany już od starożytności, które nie wywołuje zbyt często reakcji alergicznych. Jest doskonałym wyborem dla kobiet, które narzekają na zbyt jasne rzęsy, zbyt krótkie i rzadkie. Bardzo często jest to pierwszy krok ku ich ulepszeniu i uwydatnieniu. Efekty wykorzystania henny do rzęs są widoczne zaraz po zakończeniu zabiegu i utrzymują się do kilku tygodni.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Zdrowe rzęsy to fantastyczna oprawa dla oczu. W przypadku, kiedy kobieta narzeka na bardzo złą kondycję swoich włosków, nie pomoże nawet przedłużanie metodami objętościowymi. W takim momencie trzeba sięgnąć po znacznie silniejsze działo, którym jest proteinowa rekonstrukcja rzęs. Dedykowana jest osobom, które przez lata stosowały różnorodne zabiegi koloryzujące i w ten sposób osłabiły strukturę swoich rzęs. Podczas zabiegu stylistki sięgają po kwas tioglikolowy, który dba o odbudowę białek mało i wielkocząsteczkowych.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.