Rzęsy Ruda Śląska

Stylizacja rzęs w Rudzie Śląskiej

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Metoda 1:1 – 90 zł

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to jedna z najbardziej naturalnych stylizacji rzęs, jaką można znaleźć na rynku. Metoda 1:1 uważana jest za jedna z najbardziej klasycznych, która fantastycznie podkreśla kobiece spojrzenie,  jednocześnie nie sprawia, że oczy wyglądają nienaturalnie, a rzęsy nie tworzą nieestetycznego baldachimu. Przedłużanie rzęs Ruda Śląska polega na doklejaniu do naturalnej rzęsy jednej rzęsy syntetycznej. Wykwalifikowana stylistka wyczaruje dla Ciebie wspaniale okalające oko rzęsy, które staną się Twoją największą chlubą.

Metoda 2-3D – 110 zł

Przedłużanie metoda objętościową rzęs 2-3D to zabieg, który daje fenomenalny efekt. Zaaplikowane rzęsy tworzą niezapomniany wachlarz, który doskonale podkreśla głębię oczu, ich kolor, a także znacznie je powiększa. Metoda 2-3D objętościowa to dodanie wachlarzowi znacznej objętości poprzez zagęszczenie naturalnej linii rzęs włoskami syntetycznymi bądź naturalnymi wykonanymi z futra norek syberyjskich czy jedwabiu. Rzęsy bez problemu dopasowują się do kształtu oka klientek, dzięki czemu każda zainteresowana może być pewna wspaniałego efektu.

Metoda 4-6D – 130 zł

Usługa przedłużania rzęs polega na doklejaniu jednej kępki rzęs do naturalnej rzęsy klientki. Zazwyczaj jedna taka kępka zbudowana jest aż z czterech pojedynczych włosków, które powinny być rozstawione z uwzględnieniem odpowiednich odległości. Tylko takie rozplanowanie pozwoli zachwycać się wspaniałym, nieprzesadzonym wachlarzem rzęs okalającym oko. Rzęsy wykorzystywane do przedłużania metodą 4-6D produkowane są z tworzywa najwyższej jakości. Są więc doskonale elastyczne oraz niewiarygodnie cienkie.

Mega Volume – 160 zł

Metoda Mega Volume, nazywana również metodą 6-11D to sposób na uzyskanie fantastycznego wachlarza rzęs. Dedykowana jest zazwyczaj kobietom, które na co dzień wybierają jednak mocniejszy look, chcą się wyróżniać i nie boją się nosić wspaniałego wachlarza okalającego piękne i błyszczące oczy. Mega Volume świetnie sprawdzi się także w przypadku planów dotyczących licznych imprez, gdzie taki wygląd to rzecz pożądana. Decydując się na metodę Mega Volume, klientce do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kępkę zawierającą od 6 do 11 sztucznych włosków.

Kim Camelia – 160 zł

Kosmetyczne zabiegi wokół rzęs to także metoda Kim Camelia. Ten typ przedłużania rzęs inspirowany jest postacią Kim Kardashian. Nazywany jest bardzo często także ząbkową. Ta metoda przedłużania daje wręcz spektakularne efekty, a to wszystko dzięki trzem różnym długościom rzęs, których w tym przypadku się używa. Używane w tej metodzie rzęsy stopniowane są co 2 milimetry. Stosowanie tej metody jest dość trudnym zabiegiem, dlatego nie wszystkie salony mają go w swojej ofercie. LushLash jest profesjonalną placówką, z której każda kobieta może wyjść z rewelacyjnym wachlarzem rzęs w stylu Kim Kardashian.

Lifting rzęs – 90 zł / Lifting rzęs z botoksem – 105 zł

Lifting rzęs to ciekawy zabieg, którego efektem są naturalne, zauważalnie podkręcone, uniesione ku górze rzęsy, doskonale podkreślające oko. Lifting pozwala cieszyć się rzęsami, które wyglądają niczym pomalowane maskarą. Cudowne efekty widać zaraz po zakończeniu zabiegu. Atutem liftingu jest fakt, iż nie trzeba doczepiać żadnych sztucznych rzęs, wystarczy cały proces wykonać na naturalnych włoskach.

Henna rzęs – 20 zł

Henna rzęs to niezwykle prosty zabieg, którego celem jest podkreślenie, uwydatnienie naturalnego koloru rzęs. Ten zabieg wykonuje się zazwyczaj przy wykorzystaniu specjalnej farbki bądź żelu. Henna sprawia, że rzęsy wydają się ciemniejsze, znacznie lepiej podkreślone, grubsze i mocniejsze. Co ciekawe, jest to sposób farbowania włosków, który utrzymuje się dość długo na włoskach, nie schodzi po demakijażu. Henna jest mniej ingerującym w ciało człowieka produktem, dlatego polecana jest wrażliwym klientkom i klientom.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Rzęsy to atut każdej kobiety, bez względu na wiek czy typ urody. Wachlarz pięknych, zdrowych włosków okalających oko skutecznie przykuwa uwagę. Jeśli jednak kobieta skarży się na całkowicie wyniszczone rzęsy, jedynym ratunkiem dla naturalnych włosków jest proteinowa rekonstrukcja, która odbudowuje włoski od wewnątrz. Wykorzystuje się do tego zabiegu specjalny produkt z hydroizolowanym białkiem, aloesem, pantenolem oraz kwasem hialuronowym. Pod koniec zabiegu całość zostaje obleczona hydroizolowaną keratyną, a efektem całej sesji jest odbudowa mało i wielkocząsteczkowego białka.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.