Rzęsy Mikołów

Stylizacja rzęs w Mikołowie

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Metoda 1:1 – 90 zł

Przedłużanie rzęs Mikołów  metodą 1:1 jest jedną z najbardziej popularnych opcji, na które decydują się kobiety. Do jednej naturalnej rzęsy doczepiana jest jeden włosek syntetyczny. Daje to niezwykle naturalny, pozbawiony pretensjonalności efekt. Ta metoda fantastycznie sprawdza się w przypadku kobiet, które charakteryzują się krótkimi rzęsami, rzadkimi włoskami bądź posiadają dość jasną oprawę oka. Do przedłużania tą metodą mogą być wykorzystywane także włoski naturalne wytwarzane z włosia norki syberyjskiej. Warto zauważyć, iż włoski te po jakimś czasie wypadają, przez co niezbędne jest ich regularne uzupełnianie.

Metoda 2-3D – 110 zł

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to kolejny popularny zabieg, który od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Decydują się na nie kobiety, dla których metoda 1:1 już nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Aplikacja w tym przypadku dotyczy kępki rzęs składających się z dwóch lub trzech włosków doklejanych do jednej naturalnej rzęsy kobiety. Metoda 2-3D pozwala na uzyskanie wyrazistego spojrzenia oraz doskonałego podkreślenia oczu. Wygląda to bardzo naturalnie, podobnie jak w przypadku pierwszej metody, a jednocześnie pozwala na zaskoczenie spojrzeniem.

Metoda 4-6D – 130 zł

Zabieg przedłużania rzęs bardzo często polecany jest każdej kobiecie. Całkowicie znika wtedy potrzeba malowania rzęs codziennie tuszem i troszczenia się o to, by wieczorem go z nich zmyć. Ponadto, kobieta zyskuje wtedy pełniejszy wachlarz rzęs, który fantastycznie okala całe oko i sprawia, że przedstawicielka płci pięknej wygląda wprost fantastycznie. Jedną z polecanych metod jest metoda 4-6D. Brzmi bardzo tajemniczo, jednak w praktyce wygląda nieskomplikowanie. Polega na przyklejeniu do jednej naturalnej odseparowanej rzęsy syntetycznej kępki, która składa się z 4-6 włosków. Zabieg ten wymaga uzupełniania co kilka miesięcy, jednak efekty są fenomenalne, dlatego warto się skusić na którąś z metod.

Mega Volume – 160 zł

W ostatnich latach pojawiło się na rynku sporo różnych metod przedłużania rzęs. Kolejną ciekawą propozycją, jaka oferuje nasz salon jest metoda Mega Volume. Zabieg z wykorzystaniem tej metody pozwala na uzyskanie fenomenalnie gęstych, spektakularnie długich rzęs, które fantastycznie prezentują się o każdej porze dnia i nocy. Kobieta decydująca się na ten zabieg może zapomnieć o codziennym tuszowaniu rzęs i wieczornym zmywaniu maskary, a przy okazji może cieszyć się wachlarzem cudownych włosków, które doskonale podkreślają głębię spojrzenia.

Kim Camelia – 160 zł

Trendy dotyczące stylizacji wciąż się zmieniają, a bardzo często prekursorkami są znane osoby – celebrytki, piosenkarki, aktorki czy przedstawicielki mody. Identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku Kim Kardashian, od której wywodzi się nowa metoda przedłużania rzęs nazywana Kim Camelia. Polega na tym, iż rzęsy aplikowane są w sposób ząbkowy. Mają trzy różne długości, a stopniowane są co 2 mm. Metoda ta gwarantuje piękny efekt, przypominający nieco rozgwiazdę. Jest to bardzo trudny zabieg oferowany tylko w nielicznych salonach, do których należy właśnie nasz!

Lifting rzęs – 90 zł / Lifting rzęs z botoksem – 105 zł

Lifting rzęs to ciekawy zabieg dla osób, którym podoba się efekt, jaki otrzymują po podkręceniu rzęs zalotką. Jedyną różnicą jest fakt, iż efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż kilka godzin. W liftingu rzęs wykorzystuje się specjalny preparat zmieniający strukturę włosków, a następnie nakręca się je na specjalny wałeczek czy silikonową podkładkę. Linfting rzęs z botoksem uwzględnia również wykorzystanie regenerującej odżywki. Zabieg liftingu i liftingu z botoksem dedykowany jest kobietom, które chcą odżywić, wzmocnić i zauważalnie unieść swoje rzęsy.

Henna rzęs – 20 zł

Henna do rzęs jest zabiegiem opartym na roślinnym barwniku. Produkuje się go z laswonii bezbronnej. Wykorzystuje się ją od setek lat, a ze względu na bardzo niską alergiczność, stosowana jest do dzisiaj. Henna rzęs znacznie poprawia ich koloryt, sprawia, że wizualnie stają się wydłużone, bardziej napigmentowane oraz gęstsze. Daje to efekt głębszego, lepiej podkreślonego spojrzenia, które może dotrzeć do najtwardszych męskich serc. W naszych salonach henna rzęs wykonywana jest z niezwykłą starannością, a efekty utrzymują się kilka tygodni.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja rzęs Mikołów to wspaniały zabieg, który odbudowuje włoski od wewnątrz. Polecany jest w szczególności dla przesuszonych, osłabionych i porowatych włosków rzęs, które utraciły swój naturalny blask. Zabieg proteinowej rekonstrukcji jest w pełni bezpieczny, a przy okazji skuteczny. Włoski rzęs zostają fantastycznie nawilżone i wypielęgnowane, a to wszystko dzięki proteinowej bombie, jaką zaserwować może nasz salon kosmetyczny.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.