Rzęsy Chorzów

Stylizacja rzęs w Chorzowie

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Metoda 1:1 – 90 zł

Szukasz skutecznego, niedrogiego, a przy okazji ciekawego sposobu na dłuższe, pełniejsze oraz naturalnie prezentujące się rzęsy? Przedłużanie rzęs Chorzów metodą 1:1 to strzał w dziesiątkę. Jeden zabieg wystarczy, by znacznie pogłębić kobiece spojrzenie, a przy okazji zapomnieć na kilka tygodni o zbędnym makijażu. Do przedłużania rzęs tą metodą wykorzystuje się włoski syntetyczne bądź wyprodukowane z włosia norki syberyjskiej. Zabieg ten uwzględnia dołączenie jednego włoska do jednej rzęsy naturalnej. Daje to bardzo prawdziwy efekt, bez nadmiaru i przepychu.

Metoda 2-3D – 110 zł

Przedłużanie rzęs Chorzów metodą 2-3D to kolejne bardzo popularne zabiegi, na które decydują się pewne siebie kobiety chcące całkowicie zrezygnować z malowania rzęs tuszem. W tym przypadku, do jednej rzęsy naturalnej doklejane są kępki rzęs syntetycznych zawierające pod dwa lub trzy włoski sztuczne. Możliwe jest korzystanie także z kępek wytworzonych z włosia norki syberyjskiej. Metoda objętościowa 2D pozwala uzyskać bardziej naturalny wygląd, z kolei metoda 3D to skuteczny sposób na niezwykle przyciągający wzrok.

Metoda 4-6D – 130 zł

Nowoczesna metoda stylizacji rzęs 4-6D to przedłużanie objętościowe, którego celem jest uwydatnienie pięknego kobiecego spojrzenia oraz podkreślenie wszelkich walorów. Zabieg, w zależności od aplikowania rzęs, trwa ok. 2-3 godziny. Cały proces jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. Klej w żaden sposób nie dostaje się do oka. Profesjonalnie przygotowane kosmetyczki dbają, by kobieta decydująca się na zbieg wyszła z salonu w pełni zadowolona i zakochana w swoich nowych rzęsach. Metoda 4-6D nie obciąża powieki, mimo, że do jednej odseparowanej rzęsy doklejane są kępki zawierające od 4 do 6 włosków.

Mega Volume – 160 zł

Mega Volume to najmocniejsza jak dotąd metoda przedłużania rzęs. Puszyste, fantastycznie prezentujące się wachlarze można uzyskać przyklejając do jednej naturalnej rzęsy kępki składające się z 7-15 syntetycznych włosków. Biorąc pod uwagę umiejętności naszych stylistek, efekty zabiegu Mega Volume mogą prezentować się naprawdę spektakularnie. Rzęsy mogą różnić się między sobą grubością, a odpowiednie dopasowanie pozwoli cieszyć się nietuzinkowym, nieszablonowym wyglądem.

Kim Camelia – 160 zł

Przedłużanie rzęs z wykorzystaniem innowacyjnej metody inspirowanej postacią Kim Kardashian stało się w ostatnim czasie niezwykłym hitem wśród kobiet. Nic w tym dziwnego, gdyż zabieg ten jest gwarancją fantastycznie prezentujących się rzęs. Wygląd wachlarza można porównać do rozgwiazdy. W tej metodzie wykorzystuje się aż 3 różne długości rzęs, które stopniowane są co 2 mm. Zabieg Kim Camelia wymaga skupienia i precyzji, a oferowany jest tylko w nielicznych salonach. Jeśli jesteś zainteresowana rzęsami w stylu Kim Kardashian, odwiedź nasz salon w Chorzowie!

Lifting rzęs – 90 zł / Lifting rzęs z botoksem – 105 zł

Lifting rzęs Chorzów to fantastyczny zabieg, którego celem jest podniesienie oraz podkręcenie rzęs. Zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy oraz długo utrzymujący się efekt. Podczas liftingu na rzęsy nakładana jest specjalna substancja, a następnie włoski nawijane są na specjalny wałeczek bądź silikonowy szablon. Lifting z botoksem uwzględnia także zastosowanie specjalnej odżywki, której zadaniem jest regeneracja rzęs. Lifting rzęs dedykowany jest w szczególności posiadaczkom długich rzęs, które utrzymują się proste i nie chcą się zakręcić żadnym sposobem. Inne kobiety również mogą skorzystać z zabiegu.

Henna rzęs – 20 zł

Henna rzęs to nic innego jak farbowanie delikatnych włosków rosnących na powiecie naturalnym barwnikiem. Co ciekawe, barwnik nazywany dzisiaj potocznie henną, wykorzystywany był od starożytności. Posiada wiele cennych właściwości, a efekty farbowania może utrzymać się nawet kilka tygodni. Atutem barwnika jest jego naturalne pochodzenie oraz bardzo niskie ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. W naszych salonach henna rzęs wykonywana jest z uwzględnieniem bezpieczeństwa oka oraz staranności, która jest w takich zabiegach wymagana. Efektem są optycznie pogrubione, wydłużone rzęsy, które cudownie okalają kobiece oko.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja to jedyny zabieg na rynku beauty, który jest w stanie w 100% odbudować włoski od wewnątrz. Działa pozytywnie na struktury białkowe, a wszystko to podczas jednej sesji. Jeden zabieg wystarczy, by odbudować białka mało i wielocząsteczkowe. Oferowana w naszym salonie proteinowa rekonstrukcja rzęs to zabieg w 100% bezpieczny, a przy okazji dający spektakularne efekty.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.