Brwi Świętochłowice

Stylizacja brwi w Świętochłowice

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Laminacja brwi – 90 zł / Laminacja brwi z botoksem – 105 zł

Laminacja brwi Świętochłowice to jeden z bezbolesnych i naturalnych zabiegów, które przynoszą fantastyczne rezultaty. Promotorką tego zabiegu jest modelka Cara Delevigne, która w pewnym momencie postanowiła ujarzmić swoje grube, krzaczaste brwi. Efektem pochwaliła się na czerwonym dywanie, przez co pokochały go wszystkie kobiety na świecie.

W naszym salonie oferujemy zabieg laminacji brwi oraz laminacji brwi z dodatkiem botoksu. Jest to fenomenalna metoda na ujarzmienie kręconych, długich włosków tworzących brwi. Laminacja z botoksem pozwoli oszczędzić czas, który kobieta poświęca codziennie rano na doprowadzenie swoich brwi do porządku. Po zabiegu laminacji można zapomnieć o korzystaniu z kosmetyków do brwi, gdyż z pewnością nie będą potrzebne. Botoks to doskonały sposób na grube, dobrze układające się brwi, o których marzy każda kobieta.

Henna pudrowa z geometrią – 80 zł

Od kilku sezonów niezwykle popularnym zabiegiem jest henna pudrowa wraz z geometrią brwi. Henna pudrowa to koloryzacja w formie sproszkowanej, podczas której bierzemy pod uwagę wyłącznie naturalny produkt. Ta profesjonalna usługa dedykowana jest kobietom, które mają dosyć codziennego poprawiania nie tylko kształtu brwi, ale również ich bladego kolorytu. Henna pudrowa z geometrią gwarantuje, iż każdego ranka kobieta budzi się z pięknymi brwiami, doskonale ułożonymi, których już nie musi poprawiać, ani malować, by ładnie dopełniały wizerunku.

Henna pudrowa z geometrią wykonywana jest w naszym salonie wyłącznie przez wykwalifikowaną stylistkę, która perfekcyjnie wyrysuje kształt idealnie pasujący do Twojej twarzy. Henna pudrowa nie jest drogim zabiegiem, warto więc się na niego zdecydować, by oszczędzić kilka minut każdego poranka.

Henna brwi żelowa – 20 zł

Henna brwi żelowa to jedna z najdelikatniejszych rodzajów henny. Charakteryzuje się fantastyczną konsystencją, która pozwala na bardzo łatwe, precyzyjne i szybkie nakładanie na włoski. Henna żelowa nie barwi zbyt intensywnie skóry, dzięki czemu klientki nie muszą obawiać się nieestetycznych plam, które przez długi czas utrzymywałyby się wokół łuku brwiowego. Henna brwi żelowa to świetny zabieg dla kobiet, które nie są zadowolone ze swoich brwi, a ponadto posiadają dość delikatny typ urody. Henna w konsystencji żelu nie jest w stanie zbyt mocno zabarwić włosków, dzięki czemu nie ma obawy o przerysowanie kolorystyczne łuku brwiowego. Efekty zabiegów wykonywanych henną żelową mogą utrzymywać się nawet do 6 tygodni. Polecamy zabieg henna brwi żelowa, który w naszym salonie wykonywany przez wykwalifikowane stylistki.

Proteinowa rekonstrukcja brwi – 100 zł

W naszym salonie kosmetycznym dostępny jest zabieg proteinowej rekonstrukcji brwi, który dedykowany jest kobietom niezadowolonym z naturalnych włosków na łuku brwiowym. Zalecany jest w szczególności osłabionym, porowatym, przesuszonym brwiom, które już dawno straciły swój naturalny pigment, co spowodowane było zbyt częstym korzystaniem z preparatów wykorzystujących działanie nadtlenku wodoru. Zabieg proteinowej rekonstrukcji brwi, który oferujemy w naszym salonie jest w pełni bezpieczny oraz skuteczny. Chodzi w nim o wewnętrzną odbudowę struktury brwi, które w niedługim czasie po zabiegu powinny stać ciemniejsze, mocniejsze i grubsze. Wystarczy jeden zabieg proteinowej odbudowy brwi, by zauważyć znaczną poprawę kondycji istniejących włosków. Stają się intensywnie i bardzo głęboko nawilżone. Proteinowa rekonstrukcja rzęs to jedyny dostępny na rynku beauty zabieg, który gwarantuje odbudowę wszystkich struktur białkowych znajdujących się we włosach podczas jednej sesji, w tym białek mało i wielkocząsteczkowych.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja rzęs to zabieg analogiczny do proteinowej rekonstrukcji brwi. Wykorzystuje się w tym zabiegu specjalne kosmetyki, które na początkowym etapie odbudowują włosy, następnie zaś zajmują się dostarczeniem do wnętrza hydroizolowanego białka. Nasze stylistki bardzo uważają, by nie doszło do przeproteinowania włosów, dlatego tak ważnym elementem zabiegu jest aloes, kwas hialuronowy oraz pantenol. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na odbudowę swoich brwi i rzęs, koniecznie zajrzyj do naszego salonu w Świętochłowicach i sprawdź ciekawą ofertę!

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.