Brwi Ruda Śląska

Stylizacja brwi w Rudzie Śląskiej

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Laminacja brwi – 90 zł / Laminacja brwi z botoksem – 105 zł

Każda kobieta pragnie, by tak samo brwi, jak i rzęsy prezentowały się rewelacyjnie. Doskonałym zabiegiem, który znacznie przybliża płeć piękna ku temu, jest laminacja brwi oraz laminacja brwi z botoksem. Podczas zabiegu laminowania brwi, w naszym salonie kosmetycznym wykorzystywana jest keratyna, której zadaniem jest wzmocnienie włosków oraz zadbanie o to, by były bardziej podatne na układanie. Laminacja brwi to doskonały zabieg dla kobiet, które skarżą się na grube i dość niesforne włoski. Układanie kręcących się brwi to zadanie dla cierpliwych, a laminacja zapewnia natychmiastowy efekt trwający bardzo długo.

Laminacja brwi z botoksem to dodatkowo odżywienie włosków, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Dodatkowym atutem botoksu jest fakt, iż brwi odzyskują swój naturalny blask. Jeśli masz w planach wykonanie zabiegu henny na brwiach, wcześniejszy botoks jest bardzo dobrym pomysłem, gdyż dzięki niemu kolor utrzymuje się aż 60% dłużej.

Henna pudrowa z geometrią – 80 zł

Codzienne malowanie brwi jest uciążliwe, zwłaszcza, kiedy konieczne jest także dokładne dostosowanie ich kształtu. Bardzo ciekawym, a przy tym bezpiecznym rozwiązaniem jest henna pudrowa z geometrią. Zabieg ten polega na kompleksowej regeneracji brwi oraz całego łuku. Procedura ta opiera się na trzech elementach – koloryzacji brwi, ustaleniu dokładnego łuku, jego geometrii oraz przywróceniu brwiom właściwej budowy.

Efektem skorzystanie z zabiegu henny pudrowej z geometrią są niezwykle miękkie w dotyku włoski, które pięknie się błyszczą i zachwycają zdrowym wyglądem. Co więcej, geometria brwi sprawia, że kobieta na co dzień może cieszyć się rewelacyjnym łukiem brwiowym, bez konieczności jego bezustannego poprawiania. Zabieg henn pudrowej z geometrią jest całkowicie bezpieczny i podejmują się go najbardziej wykwalifikowane stylistki z naszego salonu.

Henna brwi żelowa – 20 zł

Henna żelowa Ruda Śląska to doskonały zabieg, dedykowany głównie kobietom o jasnych, niezbyt rzucających się w oko brwiach, które chcą je skutecznie przyciemnić z gwarancją długotrwałego efektu. Henna to  naturalny barwnik, który dostępny jest w formie pudru, jak i żelu. Zabieg henny żelowej odbywa się przy pomocy tego drugiego produktu, a wykonują go najlepiej wykwalifikowane stylistki z naszego salonu. Tym samym nasze klientki mają zapewniony fantastyczne wykonanie, profesjonalną obsługę, a przede wszystkim efekt, z którego z pewnością będą zadowolone. Henna żelowa jest bardzo prosta w nakładaniu, trzeba jednak uważać, by nie pobrudzić skóry dookoła brwi, gdyż barwnik może utrzymać się na skórze nawet do 14 dni, co może nieco nieestetycznie się prezentować. Hennę żelową na ciemnych brwiach można trzymać nieco dłużej niż na jasnych. Warto o tym pamiętać, by uniknąć efektu przerysowania.

Proteinowa rekonstrukcja brwi – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja brwi Ruda Śląska to ciekawy, intrygujący i zachwycający efektami zabieg, z którego słynie nasz salon. Jest to zabieg całkowicie różniący się od rekonstrukcji z użyciem włosków syntetycznych. Proteinowa rekonstrukcja brwi polega na wykorzystaniu specjalnego produktu zawierającego hydorizolowaną keratynę skutecznie wypełniającą ubytki włosków białkiem. Dodatkowo preparat ten zmniejsza porowatość włosów, co wpływa korzystnie na elastyczność oraz blask. Kolagen, który także towarzyszy podczas zabiegu, pomaga odbudowę uszkodzonej struktury brwi. Proteinowa rekonstrukcja brwi to jedyny zabieg na rynku kosmetycznym, który podczas jednej sesji jest w stanie odbudować aż 100% wszystkich uszkodzonych wcześniej białkowych struktur. Jeden zabieg wystarczy, by kobieta mogła cieszyć się odbudową białka mało i wielkocząsteczkowego.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja rzęs to zabieg analogiczny do rekonstrukcji brwi. W naszym salonie odbywa się to za pomocą specjalnego preparatu, który nakładany jest na rzęsy klientki. Całość odbywa się w kilku krokach. Podczas zabiegu wykorzystuje się takie składniki aktywne, jak hydroizolowane białka, hydroizolowana keratyna, kwas hialuronowy, białka oraz pantenol. Korzystając z proteinowej rekonstrukcji rzęs, każda klientka może być pewna, iż podczas jednej sesji zostaną odbudowane wszystkie uszkodzone wcześniej białka, co zaowocuje pięknymi, nowymi rzęsami.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.