Brwi Mikołów

Stylizacja brwi w Mikołowie

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Laminacja brwi – 90 zł / Laminacja brwi z botoksem – 105 zł

Zabieg laminacji brwi Mikołów polega na poddaniu włosków zaawansowanej stylizacji. Pozwala ona na bardzo dokładne, precyzyjne ułożenie nawet najbardziej kręcących się i niesfornych włosków. Laminacja brwi dodatkowo odżywia włoski, regeneruje je, a przy okazji gwarantuje fantastyczny efekt pogrubienia.

Laminacja brwi to zabieg, podczas którego na włoski nakładany jest przez stylistkę specjalny preparat. Jego zadanie polega na otuleniu każdego włoska z osobna, a jednocześnie poprawienie ich kondycji oraz elastyczności. Laminacja nadaje włoskom odpowiedni blask oraz natłuszczenie, dzięki czemu nie puszą się i nie uciekają każdy w inną stronę.

Laminacja brwi z dodatkiem botoksu zakłada nie tylko ujarzmienie włosków i ułożenie ich pod odpowiednim kątem, ale także odpowiednią regenerację oraz doskonałe odżywienie. Laminacja z botoksem to głęboko odżywcza kuracja polecana praktycznie każdej kobiecie.

Henna pudrowa z geometrią – 80 zł

Nie od dzisiaj wiadomo, że brwi stanowią bardzo ważny element w oprawie oczu. Warto o nie dbać, by codziennie móc cieszyć się wyrazistym, dobrze podkreślonym spojrzeniem. Nie każda kobieta ma jednak do nich cierpliwość i chce codziennie wykonywać ten sam makijaż. Sposobem na to jest henna pudrowa z geometrią. Koloryzacja henną pudrową korzystnie wpłynie na widoczność włosków. Utrzymuje się na skórze do 14 dni, z kolei na włoskach aż 6 tygodni. Siłą preparatu hennowego są liczne witaminy zawarte w składzie. Henna pudrowa wraz z geometrią brwi wykonywana jest w naszym salonie przez certyfikowaną stylistkę zajmującą się tym na co dzień. Podczas zabiegu wykonywana jest nie tylko regulacja brwi oraz henna, ale także ich geometria. Oznacza to, że stylistka bardzo dokładnie dopasowuje kształt brwi do twarzy i reguluje je, by wykluczyć ich codziennie poprawianie.

Henna brwi żelowa – 20 zł

Henna brwi żelowa to skuteczny, długo utrzymujący się naturalny barwnik, który bardzo rzadko uczula. Zabieg ten skierowany jest do kobiet, które nie są zadowolone ze swoich zbyt cienkich, zbyt jasnych brwi i chcą coś zmienić w swoim wyglądzie. Barwnik henny żelowej wnika głęboko we włosy, co zapewnia im naturalny oraz zdrowy wygląd. Co ciekawe, henna zawiera sporo cennych składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na elastyczność włosa, a przy okazji zmniejszają ryzyko mikrouszkodzeń. Henna brwi żelowa w naszym salonie wykonywana jest przez wykwalifikowane stylistki, które z ogromną precyzją nakładają hennę i dbają o bardzo dobre samopoczucie każdej klientki. Na zabieg koloryzacji henną żelową może zdecydować się każda kobieta, niezależnie od naturalnego koloru włosków, gdyż intensywność zależy od konkretnego koloru oraz długości trwania zabiegu.

Proteinowa rekonstrukcja brwi – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja brwi Mikołów to jeden z licznych zabiegów dedykowanym brwiom. Ten jednak ma na celu nie ich uwydatnienie czy wymodelowanie odpowiednich dla twarzy łuków brwiowych, a ich wewnętrzna odbudowę. Proteinowa rekonstrukcja brwi wykonywana w naszym salonie oferowana jest dla kobiet, które całkowicie straciły nadzieję na samodzielny odrost włosków budujących łuk brwiowy. Może to być spowodowane osłabieniem struktury włosa, jego nadmierną porowatością czy wypłukaniem naturalnego pigmentu. Proteinowa rekonstrukcja brwi podczas jednej sesji pozwala na odbudowę pięknie prezentujących się włosów od środka. Pierwszy etap polega na wykorzystaniu cysteiny, kolejnym krokiem jest preparat z hydroizolowanymi białkami. Ostatnim krokiem jest wykorzystanie produktu z kwasem hialuronowym, panetnolem i aloesem, który korzystnie wpływa na nieprzeproteinowanie włosa.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja rzęs jest zabiegiem analogicznym, jednak odbywa się na rzęsach. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że kobiety marzą o pięknym wachlarzu rzęs, które okalają błyszczące od nadmiaru emocji oczy. Proteinowa rekonstrukcja rzęs dedykowana jest kobietom, które nie są zadowolone ze swoich naturalnych włosków, mają je zbyt cienkie, połamane, a nawet pozbawione pigmentu. Jeden zabieg proteinowej rekonstrukcji rzęs potrafi zdziałać coś niezwykłego w temacie rzęs – może odbudować do 100% białek włosowych, w tym białka mało i wielkocząsteczkowe.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.