Brwi Chorzów

Stylizacja brwi w Chorzowie

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty

Laminacja brwi – 90 zł / Laminacja brwi z botoksem – 105 zł

Zabieg laminacji brwi Chorzów polega na nałożeniu na włoski specjalnie zaprojektowanych preparatów, które doskonale odżywiają brwi, ale również utrwalają ich kolor. Laminacja brwi w naszym salonie trwa kilkadziesiąt minut i odbywa się w nieco prostszy sposób niż laminacja rzęs. Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokładnie oczyścić brwi, by móc nałożyć na nie odpowiednie produkty. Każdy z nich trzymany jest na włoskach do kilkunastu minut.

Laminacja brwi z botoksem to ciekawy dodatek, który nadaje włoskom widocznego efektu pogrubienia. Co więcej, botoks brwi sprawia, że stają się lepiej widoczne, dożywione, zregenerowane, czego potwierdzeniem jest ich naturalny blask. Laminacja brwi z botoksem Chorzów to doskonała oferta dla kobiet, które są niezadowolone ze swoich brwi i chcą wypróbować wyłącznie skuteczny zabieg gwarantujący fenomenalne efekty.

Henna pudrowa z geometrią – 80 zł

Henna pudrowa to zabieg, który cieszy się swoja popularnością od niedawna. Jest to całkowicie innowacyjna koloryzacja oraz stylizacja, która w całości opiera się na naturalnych składnikach. Henna pudrowa pozwala na bardzo dokładne podkreślenie brwi, odżywienie oraz zregenerowanie. Efekty są fenomenalne i utrzymują się bardzo długo. Co ciekawe, zabiegi z henną pudrową bardzo często owocują również nowo odrastającymi włoskami, które są znacznie grubsze i silniejsze.

Henna pudrowa z geometrią obejmuje także dokładne dopasowanie kształtu brwi do owalu twarzy. Zanim profesjonalna stylistka z naszego salonu przejdzie do samej koloryzacji henną, wpierw sprawdza kształt łuków brwiowych oraz doprowadza je do odpowiedniego stanu. Po tym zabiegu kobieta nie tylko nie musi troszczyć się o intensywność swoich brwi, ale również o codzienną poprawę ich kształtu.

Henna brwi żelowa – 20 zł

Henna brwi żelowa Chorzów to fantastyczny zabieg, który sprawdza się u wszystkich kobiet, niezależnie od naturalnej barwy włosków. Całość zależy od dobranego koloru henny żelowej, jak i od długości trwania całego zabiegu. W naszym salonach koloryzacją henną żelową zajmują się najlepsze stylistki po wielu kursach, którzy dbają o to, by każdy zabieg wykonany został iście perfekcyjnie. Henna żelowa należy od najdelikatniejszych rodzajów tego barwnika. Konsystencja żelowej henny sprawia, że nakłada się ją bardzo dobrze, jednak nie daje ona lepszych efektów niż henna pudrowa. Henna brwi żelowa świetnie wpisze się w oczekiwania kobiet o delikatnych typach urody bądź u klientek, który nie są do końca przekonanego do tego rodzaju koloryzacji i nie są pewne efektów.

Proteinowa rekonstrukcja brwi – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja brwi Chorzów to zabieg dedykowany kobietom, które nie mogą liczyć na własne brwi, nie chcą decydować się na makijaż permanentny ani nie wyobrażają sobie nosić syntetycznych włosków doczepianych podobnym sposobem jak rzęsy. Proteinowa rekonstrukcja brwi oferowana w naszym salonie polega na zastosowaniu kilku specjalnych kosmetyków, które są gwarancją wewnętrznej odbudowy włosków na łuku brwiowym. Proteinowa rekonstrukcja brwi dedykowana jest kobietom, które potrzebują jak najszybszej odbudowy od środka. Wykorzystywane są wtedy preparaty z cysteiną, hydroizolowanymi białkami, kwasem hialuronowym, aloesem oraz pantenolem. W naszym salonie znajdują się wykwalifikowane stylistki, które doskonale znają się na proteinowej rekonstrukcji i nie doprowadzą do przeproteinowania włosków znajdujących się na łukach brwi. Koniec zabiegu zwieńczony jest hydroizolowaną keratyną.

Proteinowa rekonstrukcja rzęs – 100 zł

Proteinowa rekonstrukcja rzęs to zabieg bardzo zbliżony do rekonstrukcji brwi, jednak wykorzystywany jest w stosunku do rzęs. Zabieg ten polecany jest osłabionym, porowatym i przesuszonym rzęsom, których właścicielki nie chcą decydować się na przedłużanie metodą objętościową. Zabieg proteinowej rekonstrukcji rzęs jest w pełni bezpieczny oraz skuteczny. Rzęsy zaraz po zabiegu są fantastycznie nawilżone oraz intensywnie odżywione. Proteinowa rekonstrukcja rzęs to zabieg regeneracji i wzmocnienia włosków rzęs, który sprawdza się w przypadku każdej klientki. Zapraszamy do naszego salonu na wszystkie dostępne zabiegi, w tym proteinową rekonstrukcję brwi i rzęs.

Adres

LUSH LASH & BROW BAR

ul. 1 Maja 35
41-706 Ruda Śląska

Zadzwoń teraz

606 543 853

Umów swoją wizytę telefonicznie już teraz!

Umów wizytę

Formularz kontaktowy

Możesz umówić się na wizytę również za pomoc formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “Kontakt”.

©2021 Wszystkie prawa zastrzeżone.